Jak otworzyć czakry duchowe i energetyczne
Ponieważ twoje ciało chce osiągnąć równowagę energetyczną w czakrach, poruszanie się zbyt daleko w dowolnym kierunku (nieadekwatne lub nadmierne) w dowolnym czakramie może spowodować negatywne skutki w organizmie i być szkodliwe dla ciała energetycznego i procesu gojenia czakry.

Niezrównoważenie energetyczne czakr zabija inną czakrę w nadmiarze, co z kolei pociąga za sobą dodatkową energię z dala od tej części ciała. Poniższe opisy pokazują, jak możesz zachowywać się lub czuć, gdy twoje czakry zostaną wytrącone z równowagi i potrzebują gojenia oraz odnowy energetycznej. Pierwszą z nich jest lista układów fizycznych związanych z każdą czakrą i potencjalne objawy fizyczne, które mogą ci powiedzieć, że coś jest nie tak.

Kiedy myślisz o tej czakrze, pomyśl o ludziach w swoim życiu, którzy mogą nie być w stanie powiedzieć, co myślą lub czują. Nawet jeśli wiedzą, co chcą powiedzieć, mają kłopoty, z jakiegokolwiek powodu, mówiąc głośno swoimi myślami. Byłoby to przykładem posiadania zamkniętej jednej czakry. Ktoś, kto ma nadmierne udziały tej czakry w stosunku do innych, może mieć niezabezpieczoną lub zbyt otwartą czakrę.

Kiedy otwieramy i uzdrawiamy czakrę, energia może swobodnie płynąć, a rzeczy powracają do normy. Czasem chodzi o poruszanie się energii w całym ciele, przenosząc naszą własną częstotliwość lub przezwyciężenie i wydobycie trudnego działania lub zanieczyszczenia, który nas gnębi.

Po prostu postaraj się zrozumieć, jak ważne jest leczenie czakr i że czakry są otwarte i pozwalają, aby energia poruszała się bez ciebie. Każde połączenie czakr z kluczowym gruczołem endoreicznym i układem nerwowym w ciele oznacza, że ​​niedobór energii może doprowadzić do poważnych konsekwencji fizycznych, jeśli będziesz je zbyt długo ignorować.

Często zastanawiam się, czy ból serca, którego doświadczyłem, gdy matka mojej mamy umarła, zahamował system immunologiczny - wraz ze wszystkimi negatywnymi myślami, smutkiem i energią (komórki nowotworowe mają znacznie więcej receptorów glukozowych niż komórki prawidłowe) - aby komórki nowotworowe już istniejące w moim ciele nie rosły.

Czakry są modelami, w jaki subtelna energia w naszych ciałach może być połączona w punkty gromadzenia. W ten sam sposób energia nerwowa może być siatką w naszym splocie słonecznym.

Podkreślę jeszcze raz dla pewności, że student jogi gdy jest ostrzegany, aby nie wierzyć, że modele wykorzystywane są do wyjaśnienia obserwowanych zachowania stają się rzeczywistością,  model jest tylko wzorem. Jeśli jest to przydatne, jest to dobrym modelem.

Komentarze