Dowiedz się, jakie są czakry i ich właściwości energetycznePodróż przez siedem kolorów czakry jest zasadniczo jak podróż przez tęczę.

Funkcja: celem czakr serca jest osiągnięcie doskonałego związku poprzez miłość. Miłość jest jedyną autentyczną mocą. Bezwarunkowa miłość, rozwijanie własnej miłości, zrozumienia i akceptowania siebie są bardzo ważne.

Świętowanie, bezpieczeństwo i wolność to ważne tematy.

Święty Związek Małżeństwa. Ponowne rozpatrzenie przymierza. Wytrzymałość poza ciałem fizycznym. Regulacja swojej mocy przebaczania.

Jeżeli doszło do jakichkolwiek zaburzeń w twoich czakrach, naruszenia zostały naruszone tak, że można je zregenerować w ten sposób, aby czakry działały poprawnie.

Całkiem otwarte serce czakry przekształci cię w kanał pokoju, abyś mógł doświadczyć Boskiej miłości. Energie serca mogą zmienić świat wokół siebie i zjednoczyć (nawet pomóc uzdrowić) ludzi wokół ciebie.

Sześć czakr jest traktowane przez niektórych w taki sposób, aby zastanowili się oni jak ujednolicona świadomość człowieka (nieśmiertelnej istoty ludzkiej lub duszy) jest podzielona, ​​aby zarządzać różnymi aspektami ziemskiego życia (ciała/instynktu/energii życiowej/głębszych emocji/komunikacji/posiadania życia/kontaktu z Bogiem).

Czakry umieszczone są na różnym poziomie duchowej subtelności, a na górze dotyczy czystej świadomości, na dole natomiast są materią, którą postrzega się jako po prostu skruszoną świadomość.

Zwiększanie równowagi: medytuj i wizualizuj kanały energii kręgosłupa - w górę i w dół, poprowadź dziennik marzeń, angażuj się w modlitwę lub komunikuj z aniołami, świętymi i bliskimi, którzy nie są już na fizycznej płaszczyźnie, umieść jasne kwarcowe kryształy w wodzie, aby oczyścić tą wodę i pij jej dużo.

Możesz również zrobić sobie tatuaż obrazujący czakrę na szczycie korony (jeśli jesteś łysy) lub gdziekolwiek indziej na ciele - z tyłu wysokiego serca (między 4 a 5 czakrą) gdzie jest to szczególnie skuteczne.

Całkowicie zamknięte czakry: zimno, obojętność, bezlitosność. Odczuwanie czegokolwiek wymaga silnej zewnętrznej stymulacji. W wyniku nieprawidłowej pracy energii czakr możesz cierpieć na depresję. Możesz być podatny na urazy, uzależnione od miłości lub uczucia innych.

Kiedy doświadczysz odrzucenia, głęboko się zranisz duchowo, zwłaszcza, jeśli miałeś odwagę, aby się przed kimś otworzyć…… Kiedy to nastąpi, poczujesz się jak wycofany w skorupę, będziesz smutny i przygnębiony. Właśnie wtedy popracuj nad odpowiednią czakrą, aby dolegliwości spowodowane odrzuceniem Twojej bezpośredniej miłości ustały i abyś mógł się poczuć lepiej.

Komentarze