Czakry i subtelne ciało energetyczne oraz cytryn



Dzisiaj jest wspaniały dzień, aby znaleźć równowagę w swoim życiu, umyśle i ciele! Za chwilę powiemy CI dlaczego!

Po urodzeniu gdy przychodzisz na ten świat, wszystkie czakry są otwarte, zdrowe, promieniste i pełne życia, chyba że nastąpił niestandardowy poród lub uraz w okresie prenatalnym. Kiedy dzieci rozwijają się i rozwijają różne poziomy intensywności oddziaływań ludzkich, takich jak strach, odrzucenie, porażka, urazy fizyczne lub emocjonalne mogą powodować zamykanie czakr. W wieku dorosłym mogą być całkowicie zamknięte, a jeśli nastąpi nieważność lub dysharmonia, może dojść do choroby. Kiedy człowiek pochłania bolesne doświadczenie, ciało zaczyna wibrować energię negatywną.

Ametyst jako czerwony ogień aktywności i niebieskie światło wrażliwości, cisza i przestrzeń, przenosi żywy spokój, który rozpuszcza strach i dysharmonię, zapewniając nam zaufanie i poświęcenie się energiom wszechświata.

Wyczyść kalcyt. Diament. Wyczyść fluor. Kamień księżycowy. Wyczyść kwarc oraz cytryn, które prowadzą do całkowitej jedności, przynoszą jasność i światło dla umysłu a także duszy oraz stymuluje poznanie duchowe, rozpuszcza zator, dostarcza energii. Selenit. Przejrzyste, białe i fioletowe kamienie.

Czym jest Czakra? Czakra jest energicznym kołem lub wirem energii znajdującym się w subtelnym ciele. Prana, energia życiowa, krąży w różnych drogach energii. Siedem głównych czakr zgadza się z energią najwyższego dobra lub środkowym kanałem. Wzdłuż księżycowego i żeńskiego szlaku oraz słonecznego i męskiego, jest postać ośmiu kręgosłupów łączących się z czakrą szóstą.

Kiedy uczony wyjaśnił, że piąta czakra została zablokowana przez kłamstwa, które sobie mówimy, można sobie przypomnieć o tym, kiedy ukrywamy swoją prawdziwą tożsamość, stwierdzając, że nie powiedział nam nikt, że najpierw był kosmos a dopiero po nim my, czyli ludzie.

Dlatego nie warto kłamać o swojej naturze i nie musimy jako ludzie akceptować swojego przeznaczenia. Z westchnieniem jednak i własną wizją wszechświata możemy przyjąć własny pomysł na życie i z powodzeniem go zrealizować.

Komentarze